Wij zijn druk bezig om de kwaliteit van het TRestaurant beter te laten aansluiten op de behoeften van alle medewerkers op Dutch Tech Campus.
Geef je mening in de online-enquête. Hoe denk jij over de kwaliteit van ons aanbod? Hoe kunnen wij dit verbeteren? Wat vind jij van ons assortiment? Vragen die ons bezighouden en waarvan we graag weten wat jouw mening is!
De eerste 50 personen die de enquête invullen mogen een GRATIS kop koffie/thee halen in de TBrasserie. Dus pak je telefoon en scan de bovenstaande QR code of klik hier, om op de enquête terecht te komen.
Wij zijn erg benieuwd naar jouw mening, zodat wij onze diensten kunnen optimaliseren. Alle feedback is welkom. Alvast bedankt voor het invullen!